Відбулася відкрита онлайн-лекція для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії на тему «Особливості хірургічних втручань у гризунів та екзотичних тварин»

«Особливості хірургічних втручань у гризунів та екзотичних тварин»

21 лютого 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція засновниці ветеринарної клініки для гризунів та екзотичних тварин «ЕкоЦентр», кандидатки ветеринарних наук Степаненко Ганни Олександрівни.
Відкрита онлайн-лекція на тему “Особливості хірургічних втручань у гризунів та екзотичних тварин” розрахована для спеціалістів з ветеринарної медицини та здобувачів вищої освіти. Обрана тематика є частиною із серії лекцій, які надаються абсолютно безкоштовно факультетом ветеринарної медицини Державного біотехнологічного факультету (м. Харків) в рамках проєкту «Відкрита наука».
Від факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ до заходу долучилися здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії та їх наукові керівники.
Мета проведеного заходу полягала у висвітленні питань, пов’язаних з поширенням знань серед фахівців ветеринарного профілю стосовно особливостей хірургічних втручань у екзотичних тварин та гризунів.
У своєму виступі Ганна Олександрівна ознайомила всіх бажаючих з основними принципами та ризиками, що можуть виникати в процесі хірургічних маніпуляцій на «не зовсім звичних» пацієнтах та шляхи вирішення проблем. У презентації вона наочно показала цікаві випадки з практики.
Проведений захід виявився досить інформативним, цікавим за змістом і проходив у дружній атмосфері. Представлена широкому загалу учасників освітнього процесу тема викликала значну зацікавленість, про що свідчила велика кількість запитань.