Від бакалавра-обліковця до стейкхолдера – один крок

Група забезпечення та викладачі ОПП Облік і оподаткування спеціальності Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти продовжують систематичну та плідну співпрацю зі стейкхолдерами освітнього процесу.

Основними напрямами її залишаються удосконалення змістовного наповнення ОПП відповідно до динамічних вимог ринку праці та запрошення практиків до проведення занять.

11 травня 2022 року для проведення лекції з дисципліни «Фінансовий облік» на тему «Облік розрахунків за виплатами працівникам (розрахунок виплат, що базуються на середньому заробітку)» викладачка к. е. н., доцентка Пономаренко О. Г. запросила випускницю ОПП Облік і оподаткування Змієвську Альбіну.

Нині Альбіна обіймає посаду бухгалтера-експерта «Обліково-інформаційного центру» ФОП Бондаренко В. В., м. Полтава (основний вид діяльності – аутсорсинг).

Під час лекції для бакалаврів-обліковців другого курсу професіонал-практик розкрила особливості облікового забезпечення відпускних, допомог із тимчасової непрацездатності та інших виплат. Під час жвавої дискусії порушувалися також актуальні питання сьогодення: електронні трудові книжки, організація і облік трудових відносин із мобілізованими працівниками.

Такі зустрічі дозволяють посилити практичну складову якісної фахової підготовки майбутніх бухгалтерів і вже стали традиційними на кафедрі бухгалтерського обліку та економічного контролю Університету.