«Весняна школа молодого науковця 3.0» при Міністерстві освіти і науки України

Протягом 20 травня — 2 червня 2023 року доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету Леся Григорівна Матвієнко пройшла навчання у «Весняній школі молодого науковця 3.0» при Міністерстві освіти і науки України.
   Метою діяльності школи стало надання консультативної допомоги молодим ученим, підвищення якості наукових досліджень, професійне зростання та ефективна підготовка конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.
   У програмі занять були теоретичні лекції, що забезпечують передумови для формування необхідної бази знань, навичок і професійної компетентності, та практичні заняття — бази завдань, націлені на закріплення результатів і допомогу сформувати особливий індивідуальний професійний портрет учасника Школи.

У межах роботи школи було розглянуто такі актуальні теми сучасного наукового середовища, як «Формування бренду молодого вченого» (лектори Анастасія СІМАХОВА та Олеся ВАЩУК); «Як забезпечити динаміку інтеграції України до ЄС» (лектори Богдан ФЕРЕНС та Олеся ВАЩУК); «Science Pro AI: вчора, сьогодні, завтра» (лектори Олександра МАНДИЧ та Олеся ВАЩУК); «Грантова діяльність молодих вчених: виклики, можливості та перспективи» (лектори Вікторія ЛЕМЕЩЕНКО-ЛАГОДА та Олеся ВАЩУК); «Створення та ефективне просування цінностей: від пошуку натхнення до впровадження» (лектори Андрій ХОРОЛЬСЬКИЙ та Олеся ВАЩУК).
   Під час навчання Леся Григорівна мала змогу поглибити професійні компетенції, обмінятися досвідом навчальної та наукової діяльності з колегами з різних закладів вищої освіти України та закордону, зав’язати нові знайомства та співпрацювати з досвідченими спікерами під час теоретичних і практичних занять.
   За підсумками роботи школи Леся Григорівна отримала сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 40 годин.