Вебінар «Упровадження і оцінка сформованості soft skills у здобувачів вищої освіти»

17 листопада 2023 року відбувся вебінар для здобувачів вищої освіти третього (наукового) рівня освіти на тему «Упровадження і оцінка сформованості soft skills у здобувачів вищої освіти», який організувала завідувачка аспірантури і докторантури Сіренко Олена.
  Спікерки заходу: завідувачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Сизоненко Наталія та доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Матвієнко Леся.
  У своїх виступах доповідачки наголосили на відмінностях soft skills та hard skills, сутності навичок soft skills, передумовах їх формування, класифікації гнучких / м’яких навичок. Окрему увагу приділили комунікативним навичкам, які роботодавці вважають ключовими серед soft skills, розглянули на конкретних прикладах питання ефективної, результативної, неефективної та нульової комунікацій, рекомендували аспірантам літературу, яка допоможе їм поліпшити комунікативні навички.

Спікерки також наголосили на стратегіях упровадження та оцінки м’яких навичок, застосуванні інноваційних методів та інструментів для вимірювання прогресу soft skills та залучили аспірантів до опитування.  Під час дискусії між учасниками заходу було висвітлено практичні аспекти порушеної на вебінарі проблеми, відбувся обмін досвідом і найкращими практиками.
  Набуті під час вебінару знання і практичні рекомендації допоможуть аспірантам накреслити індивідуальну траєкторію формування й удосконалення гнучких навичок,  підготують їх до вимог сучасного ринку праці.