Вебінар "Можливості Unicheck у перевірці текстів на плагіат" (29.06.22 р.)

29 червня 2022 року академічна спільнота і здобувачі вищої освіти другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Полтавського державного аграрного університету стали учасниками онлайн вебінару «Можливості Unicheck у перевірці текстів на плагіат», проведеного компанією Unicheck у межах дії укладеного договору про співпрацю. Спікером заходу виступив Михайло Богдан, менеджер по  роботі з клієнтами.

На відкриття заходу був запрошений голова Групи сприяння академічній доброчесності, перший проректор, професор Олександр Галич, який наголосив на важливості популяризації академічної доброчесності і втілення її принципів в освітній діяльності Університету.

У ході вебінару усі присутні мали можливість ознайомитися з інтерфейсом пропонованого програмного забезпечення, функціями бібліотеки користувача, системними налаштуваннями індивідуальних акаунтів. Здобувачі вищої освіти отримали лайфхаки та корисні поради як підготувати роботу до перевірки на плагіат.

Окрім цього, жваву дискусію викликали питання щодо тлумачення показників звіту, отриманого за результатами перевірки роботи на плагіат.

По закінченню усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради щодо застосування норм академічного письма.