Вебінар для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Пошук джерел за темою наукових досліджень. Англомовні документи» та «Реєстрація та наповнення ідентифікатора ORCID»

28.11.2023 року директоркою бібліотеки ПДАУ Наталією Кузьміною та завідувачкою відділу з питань інтелектуальної власності Світланою Козиною проведено онлайн-вебінар для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня.

Наталія Кузьміна підготувала лекцію на тему «Пошук джерел за темою наукових досліджень. Англомовні документи» та розповіла про:

·         наукометричні бази даних Scopus, Web of Science та Google Академія;

·         бази даних відкритого доступу WorldCat та Base;

·         застосування фільтрів,  базового та розширеного пошуку;

·         наявність у деяких базах даних зручної опції для автоматичного формування бібліографічних описів та нюанси їхнього використання.

Світлана Козина розповіла про реєстрацію та наповнення ідентифікатора ORCID, а саме: що таке ORCID і для чого він потрібен науковцю; що знадобиться для реєстрації; які поля необхідно обов’язково заповнювати; наочно продемонструвала всі етапи реєстрації та пояснила як додавати праці.

Покликання на наукометричні бази даних та на ресурси відкритого доступу можна знайти на нашій сторінці в мережі «Інтернет»: https://www.pdau.edu.ua/content/biblioteka