Вебінар для здобувачів інженерно-технологічного факультету: "Неформальна освіта: що це і навіщо?" (12.03.24 р.)

Неформальна освіта швидко реагує на потреби суспільства й освітньої галузі та забезпечує сучасний інноваційний зміст навчання. Із метою її популяризації серед здобувачів спеціальностей 192 Будівництво та цивільна інженерія першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти й спеціальності 015 Професійна освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти та викладачів інженерно-технологічного факультету 12 березня 2024 року методистом відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Наталією МАКСИМЕНКО проведено вебінар на тему «Неформальна освіта: що це і навіщо?».

На заході було наголошено, що головна ознака неформальної освіти – добровільність і щирий інтерес до предмету навчання. Доповідачка висвітлила можливості широкого її застосування для здобувачів освіти. Під час заходу проаналізовано питання організації, визнання результатів, здобутих у неформальній та інформальній освіті; процедури подання документів; консультування та методичної допомоги в оформленні документів.

Жвава дискусія дозволила учасникам вебінару не тільки поглибити свої знання з питань організації неформальної освіти, але й ознайомитися з основними цілями, нормативно-правовими документами, котрі регламентують процедуру визнання результатів, корисними платформами для здобуття професійних компетентностей у неформальній освіті.