Вебінар для науково-педагогічних працівників "Відстрочений контроль - запорука якісної освіти" (06.03.24 р.)

Незалежний моніторинг якості навчання здобувачів вищої освіти, якості викладання за окремою освітньою програмою, об'єктивності вимірювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти - все це змістовно характеризує відстрочений контроль результатів навчання здобувачів вищої освіти Університету. Дана внутрішня контрольна процедура є регулярною, координується та організаційно супроводжується співробітниками відділу моніторингу та забезпечення якості освіти за обов'язкового дотримання принципів академічної доброчесності, об’єктивності та прозорості. Важливим етапом проведення відстроченого контролю результатів навчання є інформаційний супровід науково-педагогчних працівників Університету.

З цією метою, 06.03.2024 р. за модерації Інни ЛАВРІНЕНКО та Ольги МИРНОЇ було проведено online-вебінар «Відстрочений контроль результатів навчання - запорука якісної освіти».

Цільова аудиторія - викладачі Університету, відповідальні за проведення відстроченого контролю результатів навчання здобувачів вищої освіти. Коло презентаційних матеріалів було сегментовано за ознаками: локального унормування; ініціативності проведення; обов'язків науково-педагогічних працівників у частині навчально-методичного забезпечення і проведення відстроченого контролю; підготовчого, безпосереднього і підсумкового (звітного) етапів проведення відстроченого контролю.

Шановні колеги, дякуємо за спілкування та конструктивні пропозиції!
З повагою – відділ моніторингу та забезпечення якості освіти.