Важлива подія у діяльності психологів вищої школи

9 листопада 2023 року за ініціативи Чорноморського національного  університету імені Петра Могили у партнерстві з Асоціацією психологів вищої школи України пройшов Всеукраїнський круглий стіл психологічної спільноти закладів вищої освіти України «Актуальні питання підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу ЗВО в умовах війни».

Круглий стіл проведено в межах XXVI Всеукраїнської щорічної наукової конференції «Могилянські читання – 2023: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти»,  присвячений Всесвітньому дню науки в ім'я миру та розвитку.

У заході взяли участь керівники психологічних служб і психологи ЗВО з Києва, Дніпра, Одеси, Полтави, Сум, Миколаєва та ін. Вони детально обговорили актуальні питання підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу в умовах війни, обмінялися набутим досвідом, виокремили коло актуальних завдань, до виконання яких має долучитися психологічна служба ЗВО.

Керівниця психологічної служби ПДАУ, практичний психолог Ірина Плаксієнко виступила з доповіддю «Фізична терапія як важлива складова забезпечення психологічної стійкості здобувачів вищої освіти», презентувавши досвід психологічної служби з піклування про психофізіологічний стан здобувачів вищої освіти та підвищення валеологічної культури учасників освітнього процесу як важливого чинника резільєнтності.

Під час заходу було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу есе з психології та нагороджено переможців.