Участь здобувачів вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології в інтелектуальній грі «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти»

1 березня 2023 року з метою популяризації академічної доброчесності в університеті навчально-науковий інститут економіки, управління права та інформаційних технологій ПДАУ організував і провів інтелектуальну гру «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти», у якій взяли участь здобувачі вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології.

Склад команди такий:
Артем КВАША, здобувач вищої освіти ступеня магістра,
Дмитро ДАЦЕНКО, здобувач вищої освіти ступеня магістра,
Валентин АКСЮК, здобувач вищої освіти ступеня магістра,
Вікторія ГАЛАТА, здобувачка вищої освіти ступеня бакалавра,
Станіслав КРАВЧУК, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра.

У підсумку креативної боротьби команда отримала диплом переможців ІІІ ступеня та солодкий приз.

Дякуємо всім учасникам команди за активну участь та креативне виконання складних завдань!