Участь здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії у Всеукраїнській науково-практичній конференції

26 квітня 2023 року у стінах Полтавського державного аграрного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих вчених». Ініціатором наукового заходу виступила Олена Сіренко – завідувачка аспірантури та докторантури.
До заходу долучилися й здобувачі третього освітньо-наукового рівня доктора філософії кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи різних років набору представивши на широкий загал результати свої наукових досліджень та пошуків. Майбутні доктори філософії до проведення заходу підійшли досить серйозно підготувавши для супроводу доповідей презентації, що сприймалося слухачами досить позитивно.
Після виступу доклад жваво обговорювався, учасники задавали цікаві питання доповідачам. Позитивним є те, що запитання задавали не лише фахівці з ветеринарної медицини, але й з інших спеціальностей, що свідчить про актуальність обраних напрямків досліджень.
Загалом захід пройшов у досить теплій та дружній атмосфері, у заключному слові було відмічено про необхідність щорічного проведення у стінах Полтавського ДАУ науково-практичної конференції, яка спрямована на висвітленні результатів наукових пошуків саме молодих науковців.