23‒24 травня 2023 року здобувачами третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та їх науковими керівниками прийнято участь у роботі пленарного та секційного засідання 4-тої щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні епідемічні виклики в концепції «Єдине здоров’я». Організатором заходу були Національна академія аграрних наук України, Інститут ветеринарної медицини НААН, Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Черкаська дослідна станція біоресурсів НААН.
До участі у заході долучилися аспіранти та їх наукові керівники. Зокрема, наукові керівники продемонстрували науковій спільноті на пленарному та секційному засіданнях конференції власні наукові розробки та здобутки. Аспіранти ж мали змогу презентувати результати своїх наукових досліджень на секційному засіданні конференції, що відбулося 24 травня 2023 року.
Учасники заходу, окрім презентації своїх напрацювань, мали змогу поспілкуватися у дружньому колі однодумців не лише з України, а також із Польщі, що також презентували свої роботи. Науковці охоче ділилися досвідом та порадами.
Загалом захід виявився досить корисним й насиченим за своїм змістом.