Участь здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та наукових керівників у заході, що присвячений презентації Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва

9 лютого 2023 року відбулася презентації Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва. Розробник Порталу – Український науковий центр розвитку інформаційних технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України. Захід, спрямований на ознайомлення широкого загалу з Порталом, відбувався в режимі онлайн. Від факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ до презентації долучилися здобувачі вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та їх наукові керівники.
За мету проведеного заходу організатори поставили ознайомлення наукової спільноти з можливостями використання Порталу українськими науковцями для пошуку підтримки їх участі в грантових програмах, у тому числі й міжнародних.
За словами керівника експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору Григорія Мозолевича – « … портал – це не просто інструмент для отримання додаткової інформації, а майданчик для взаємодії майбутньої мережі Національних контактних пунктів, Офісу програми «Горизонт Європа» в Україні, представників та експертів від України в комітетах, відповідальних за моніторинг виконання програми «Горизонт Європа» та «Євратом», з ученими та дослідниками».
Загалом, проведений захід виявився інформативним та досить корисним як для здобувачів, так і для наукових керівників.