Участь здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та їх наукових керівників у Форумі академічної доброчесності

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти спільно із Unicheck Україна 4 жовтня 2022 року провели онлайн-форум академічної доброчесності. Від факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ до форуму долучилися здобувачі вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та наукові керівники. Спікерами форуму були: Бутенко А. П., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Назаров І.В., заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Артюхов А. Є., член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Сідляренко А. І., експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна; O' Donnell, проректор з навчальної роботи в Університеті Назарбаєва; Піпа Н. Р., секретариня комітету освіти, науки та інновацій.
За мету, яку поставили перед собою організатори, було розкриття питань щодо підтримки академічної доброчесності у вищій освіті у часи кризи та виокремлення методів, які можуть вплинути на її розвиток.
За 2 години онлайн-форму спікерами здійснено обговорення наступних тем: «Роль та завдання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у просторі академічної доброчесності»; «Система забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти та її зовнішня оцінка: на шляху до світових стандартів»; «Академічна доброчесність і застосування інформаційних технологій», «Academic Integrity Project in Kazakhstan (approximate topic)»; «Як підвищити академічну доброчесність в Україні: законодавчі зміни».
Усі бажаючі мали змогу в чаті задати свої питання спікерам та отримати на них відповіді. Участь у такому заході майбутніх докторів філософії та їх наукових керівників є досить важливою складовою при підготовці здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії, адже розглянуті питання певною мірою доповнюють вже існуюче розуміння з питань академічної доброчесності учасників освітнього процесу.