Участь здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії і викладачів кафедри у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

15–16 лютого 2021 року на базі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи відбулася VI Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Вирішення сучасних проблем у ветеринарній медицині», за підсумками якої був надрукований збірник її матеріалів. Слід зазначити, що працівники кафедри, які і є членами редакційної колегії, такий захід проводять щороку, адже це чудова можливість як для аспірантів, так і для викладачів привселюдно апробувати результати своїх наукових досліджень і вкотре наголосити на актуальності обраної спеціальності.

Варто відмітити, що цьогоріч у збірнику конференції вміщено 45 праць як аспірантів, так і досвідчених науковців зі спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Солідності заходу додало й те, що учасниками конференції були спеціалісти ветеринарного профілю майже з усіх закладів вищої освіти України. Окрім того, приємним виявилося те, що до заходу небайдуже віднеслися й аспіранти кафедри, які охоче прийняли участь у конференції та надали праці для друку у вигляді тез як самостійно, так й у співавторстві з науковими керівниками.

Отож захід відбувся гідним чином. Усі учасники отримали друкований збірник конференції та іменні сертифікати про участь у заході, а аспіранти, крім того, ще й корисний досвід написання наукових праць.