Участь здобувачів вищої освіти ОПП Правознавство у конкурсах

11-12 квітня 2019 р. студентка 1 курсу ОП Правознавство спеціальності 081 Право Чаплигіна Анастасія Русланівна взяла участь у Другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії  права», Київ, Національний авіаційний університет. Тема наукової роботи «Правове забезпечення столипінської аграрної реформи на Полтавщині»

У червні 2020 р. студентка 1 курсу ОП Правознавство спеціальності 081 Право Нікітенко Анастасія Вячеславівна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, тема «Деонтологічні аспекти присутності адвокатів у соціальних мережах» (секція «Право», Національний університет «Одеська юридична академія»).

У червні 2020 р. студент 1 курсу ОП Правознавство спеціальності 081 Право Пивовар Артем Владиславович взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, тема «Діяльність Священного союзу щодо утвердження міжнародного правопорядку: історико-правові аспекти», секція «Міжнародне право», Національний університет «Одеська юридична академія»).

18 грудня 2021 р. в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбувся обласний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь студентки ПДАУ. За результатами виконання творчого завдання – написання твору-роздуму, у якому студенти закладів вищої освіти Полтавщини висловили власні погляди на сприйняття сучасною молоддю творчості Кобзаря, − члени журі визначили переможців. Мілана Бурмінова, здобувачка 1 курсу спеціальностей Фінанси, банківська справа та страхування та Право, посіла почесне 2 місце серед студентів не філологічних спеціальностей.