Участь здобувача вищої освіти спеціальності 052 «Політологія» у програмі внутрішньої академічної мобільності

Згідно з Угодою про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка розпочалася реалізація програми внутрішньої академічної мобільності для здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету обліку та фінансів спеціальності 052 «Політологія» Плахоти Дмитра. Здобувач вищої освіти ПДАУ відповідно до норм освітнього законодавства щодо академічної мобільності у рамках навчального плану ОП «Політологія» замість освітнього компонента «Психологія групової взаємодії» вибрав та опановує навчальну дисципліну «Соціальна психологія» на факультеті психології і соціальної роботи ЗВО партнера.

Бажаємо успіхів і наполегливості Плахоті Дмитру в опануванні нової дисципліни й отриманні важливих для політолога знань із соціальної психології під керівництвом досвідчених колег із ПНПУ ім. В. Г. Короленка!