Участь викладачів у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством» 31 березня 2021 року викладач

31 березня 2021 року викладач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Тютюнник Світлана взяла участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством» (м. Полтава: Полтавська державна аграрна академія, 31 березня 2021 року).

Тема дослідження, що висвітлювалася на даному заході тісно пов’язана з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Моделі і методи прийняття рішень в аналізі та аудиті», «Облік зовнішньоекономічної діяльності» та іншими, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.

Участь у заході підтверджується відповідним сертифікатом.