Участь викладачів кафедри в роботі секції археології; етнології Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН

25–26 лютого на базі Полтавського державного аграрного університету працювала секція археології; етнології Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Юні етнографи з Полтави, Кременчука, Семенівки, Лубен, Глобинщини поділилися цікавими доробками. Учні досліджували ярмарковий рух, чумакування, традиційне українське весілля, народний жіночий одяг, очіпки, керамічні іграшки, скульптурні твори та народний календар. А археологи занурились у питання охорони археологічних пам’яток в умовах війни і медицину та особисту гігієну у Полтаві VIII–ХIX століть.

Учасники захищали свої роботи перед професійним журі, до складу якого увійшли науково-педагогічні працівники різних закладів освіти:
голова журі — Тамара Шаравара, докторка історичних наук, професорка, професорка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, проректорка з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Полтавського державного аграрного університету;
   члени журі:
- Оксана Коваленко,  кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка;
- Вікторія Орел, старша викладачка кафедри правознавства ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;
- секретар – Сенько Інна Михайлівна, старша викладачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, керівниця відділу маркетингу Полтавського державного університету.
     Зауважимо, що попри війну, обдаровані діти і їхні наукові керівники підготували 11 дуже цікавих і актуальних  науково-дослідних робіт.