Участь викладачів кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету ПДАУ в роботі журі Всеукраїнського конкурсу

25–26 лютого 2023 року проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, у проведенні якого взяли участь і викладачі кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.

У складі журі секції «Загальна біологія; зоологія» працювала д. п. н.,  професорка кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ Оніпко В. В.

У складі журі секції «Астрономія; аерофізика та космічні дослідження» працював к. п. н., доцент кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ Антонець А. В.

У складі журі секції «Теоретична фізика; прикладна фізика» працювала старша викладачка кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ Рижкова Т. Ю.

У складі журі секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» працював к. т. н.,  доцент, завідувач лабораторії кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ Калініченко В. М.

Упродовж двох днів конкурсу-захисту учнівська молодь показала вміння презентувати свої наукові здобутки та спілкуватися науковою мовою. Учасники конкурсу активно брали участь в обговоренні питань з різної наукової тематики. Наукові роботи є актуальними і потребують подальших наукових розвідок.

Переможці будуть представляти свої наукові дослідження на наступному етапі конкурсу. Бажаємо всім учасникам конкурсу подальшої реалізації наукових ідей та успіхів!