Участь викладачів факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва в 52-й науково-методичній конференції викладачів та аспірантів

25 лютого викладачі факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва взяли активну участь у 52-й науково-методичній конференції викладачів та аспірантів «Модернізація освітньої діяльності та проблеми управління якістю підготовки фахівців в умовах діджиталізації». На секції факультету ТВППТ були представлені 10 доповідей, у яких порушувалися важливі питання використання сучасних інноваційних цифрових технологій у навчанні здобувачів вищої освіти.

Викладачі жваво дискутували щодо оптимізації навчального процесу з використанням інноваційних технологій в умовах пандемії.