Участь у вебінарі викладачів факультету технологій тваринництва та продовольства

3 жовтня 2023 р. гарант ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Лариса Кузьменко долучилася до вебінару, присвяченого питанням співпраці роботодавців та закладів освіти щодо впровадження дуальної форми навчання, організованого  НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО   спільно з партнером ПДАУ Компанією МХП.

МХП є однією із компаній-лідерів в питанні розвитку дуальної форми навчання, реалізовує її в партнерстві з понад 30 закладами вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти. Тому не є випадковістю, що розвиток даного напрямку в ПДАУ розпочався зі співпраці з Компанією МХП. Студенти Факультет технологій тваринництва та продовольства ПДАУ перші приступили до навчання на робочих місцях з елементами дуальної форми здобуття освіти. Результат: фаховий досвід та ґрунтовне закріплення теоретичних знань у виробничих умовах.
Не зупиняємось на досягнутому! Вивчаємо досвід колег та розвиваємо співпрацю!