Участь у третьому українському форумі міжнародної освіти

Доктор економічних наук, професор Самойлик Юлія Василівна мала можливість долучитись до всіх заходів, передбачених програмою Третього українського форуму міжнародної освіти (22 – 23 квітня 2021 року)
Український форум міжнародної освіти – це масштабний освітній захід, який збирає на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.
Організаторами Форуму є державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти» і Міністерство освіти і науки України у співпраці з EducationUSA.
Спікерами Форуму є заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції  Андрій Вітренко, президент НАПН України Василь Кремень, директорка Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, а також закордонні і українські дипломати, провідні освітяни та фахівці у сфері інтернаціоналізації вищої освіти.
Вектори роботи Форуму:
– сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти;
– організація набору та навчання іноземних студентів в Україні;
– розвиток співробітництва в сфері міжнародної освіти;
– маркетинг в освіті;
– розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в ЗВО.