УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ МІЖНАРОДНІЙ ДИСТАНЦІЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

17 березня 2021 року здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії Євгеній Стародуб та Анатолій Хорольський взяли участь у науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин», яка відбувалась у м. Харків на базі Національного фармацевтичного університету.

Аспіранти кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи мали змогу представити на широкий загал свої доповіді: «Особливості зажиттєвої та посмертної діагностики асоціативного перебігу трихостронгільозу гусей» та «Моніторингові дослідження гельмінтозів кролів за результатами гельмінтологічного розтину», що є частиною дисертаційного дослідження здобувачів.

Після презентації матеріалів доповідачами учасники конференції поставили запитання Євгену та Анатолію, на які аспіранти дали аргументовані відповіді та отримали схвальні відгуки щодо актуальності й новизни проведених ними досліджень.

Отже, захід відбувся на високому рівні, а здобувачі отримали надзвичайно цінний досвід, презентуючи та захищаючи власні дослідження перед широким загалом різнопрофільних спеціалістів із ветеринарної медицини.