Участь у науковій діяльності кафедри

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». Випуск 1. Квітень 2022  р.

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». Випуск 3. Листопад 2021 р.

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». Випуск 2. Листопад 2021 р.

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». Випуск 1. Квітень 2021 р.

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ», 2020 р. Частина І

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ», 2019 р. Частина ІІI

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». 2019 р. Частина ІІ

Збірник матеріалів наукових досліджень молодих учених кафедри публічного управління та адміністрування «ТЕРИТОРІЯ НАУКИ». 2018 р. Частина І

Наукові публікації здобувачів вищої освіти СВО Бакалавр спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування денної форми навчання
Лауреати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2021/2022 навчальному році

Наукова робота Гнатка Євгенія «Розвиток електронної демократії в територіальних громадах Полтавської області», підготовлена під керівництвом професора кафедри, к. е. н., доцента Сердюк Ольги, була подана до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2021/2022 навчальному році за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (лютий 2022 р.)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 навчальному році

Диплом ІІ ступеня

Олександр Рукавиця. Наукова робота «Розвиток партиципаторного бюджетування (бюджету участі) в територіальних громадах Полтавської області», виконана під керівництвом професора кафедри публічного управління та адміністрування, кандидата економічих наук, доцента Ольги Сердюк.

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році

Учасники

Оксана Яковлєва. Наукова робота «Забезпечення прозорості роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» виконана під керівництвом професора кафедри публічного управління та адміністрування, кандидата економічих наук, доцента Ольга Сердюк.

Леся Мокляк. Наукова робота виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та адміністрування, кандидата економічних наук, доцента Ольги Мирної.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році

Диплом ІІ ступеня

Будаква Валерія. Наукова робота «Державне управління в smartciti», виконана під керівництвом завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, доктора наук з державного управління, професора Тамари Лозинської.
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»
2019 рік
Валерія Будаква   диплом за ІІІ місце Оксана Яковлєва нагороджена грамотою

2018 рік
Валерія Будаква  диплом за ІІ місце

Лауреати щорічного конкурсу студентських наукових робіт Полтавської обласної ради "Від студентського самоврядування до самоврядування громад"

Перша премія

Євгеній Гнаток. Наукова робота «Формування HR-стратегії Мачухівської сільської ради», виконана під керівництвом доцента кафедри публічного управління та адміністрування, кандидата економічих наук, доцента Ольги Сердюк.

2019 рік

Друга премія

Валерія Будаква. Наукова робота «Значення громадського простору в суспільному житті та вплив молоді на його розвиток», виконана під керівництвом завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, доктора наук з державноо управління, професора Тамари Лозинської

.