Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «М’ЯСНІ ГЕНОТИПИ СВИНЕЙ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

2 вересня 2021 року викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва Світлана Усенко, Оксана Кравченко, Богдан Шаферівський та аспірантка Вікторія Оглобля взяли участь (онлайн) у Міжнародній науково-практичній конференції «М’ясні генотипи свиней: сьогодення та перспективи», яка відбулася в Одеському державному аграрному університеті.

Метою конференції було узагальнення накопиченого світового й вітчизняного досвіду з питань теорії і практики вдосконалення м’ясних генотипів свиней, їх утримання і використання, методології та організації селекційно-племінної роботи у свинарстві на сучасному етапі розвитку галузі в Україні та світі. Конференція пройшла у дружній невимушеній робочій атмосфері, а виголошені доповіді викликали жвавий інтерес і наукову дискусію.

За результатами конференції була прийнята резолюція щодо напрямів подальшої роботи з м’ясними генотипами свиней.