Участь у Міжнародній конференції «Актуальні проблеми фізіології тварин»

25–26 травня 2023 року доктори сільськогосподарських наук Анатолій Шостя і Світлана Усенко взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізіології тварин», присвяченій 100-річному ювілею Степана Васильовича Стояновського, яка відбулась у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.
Урочисте відкриття конференції розпочалося зі слів привітання та побажання плідної праці учасникам конференції від ректора члена-кореспондента НААН Володимира Стибеля і представлення монографії "Приклад вірного служіння освіті і науці".
Про життєвий і творчий шлях видатного фізіолога Степана Васильовича Стояновського розповів його учень професор кафедри нормальної та патологічної фізіології Павло Головач.
Учасники конференції виголосили цікаві наукові доповіді, які викликали жваві дискусії.