Участь у круглому столі щодо проєктування міждисциплінарних освітніх програм (09.10.23 р.)

Інноваційно-освітні трансформації та євроінтеграційні процеси нашої держави об’єктивно зумовлюють вектори розвитку вищої освіти у напрямі впровадження ідей міждисциплінарного підходу.

З метою запровадження в Університеті підготовки конкурентоспроможних фахівців, котрі володітимуть методологією науково-дослідницької та виробничої діяльності на стику різних галузей знань 9 вересня 2023 року відбувся круглий стіл за участі проректора з науково-педагогічної роботи Олени КОСТЕНКО, директора навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Дмитра ДЯЧКОВА, декана факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолія ШОСТІ, керівника навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти Людмили ШУЛЬГИ, начальника навчального відділу Андрія ДОРОШЕНКА, завідувача навчально-методичного кабінету Тетяни ЯПРИНЕЦЬ, заступника декана факультету технологій тваринництва та продовольства Лариси КУЗЬМЕНКО та академічної спільноти структурних підрозділів.

Учасниками зібрання було проаналізовано нормативно-правову базу щодо запровадження міждисциплінарних освітніх програм, вітчизняний досвід упровадження освітньо-наукових програм, їхнє кадрове забезпечення, запити зовнішніх стейкголдерів щодо їх відкриття, регіональний та галузевий аспекти їх реалізації. Особливу увагу було приділено проєктуванню міждисциплінарних освітніх програм галузей знань «Управління та адміністрування» і «Виробництво та технології».

По закінченню наради було намічено організаційно-управлінські вектори щодо впровадження освітньо-наукових міждисциплінарних програм, ураховуючи перспективи їхнього розвитку, можливі ризики та виклики.