УЧАСТЬ У АТЕСТАЦІЇ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ В ЛОХВИЦЬКОМУ МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ПДАУ

27 та 30 січня 2023 року в режимі онлайн відбувся захист дипломних робіт студентів Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу Полтавського державного аграрного університету денної форми навчання спеціальності 181 «Харчові технології», які навчалися за ОПП «Бродильне виробництво та виноробство» та «Зберігання і переробка зерна».

Головою екзаменаційної комісії із захисту випускових робіт студентів коледжу була доцентка кафедри харчових технологій Алла КАЙНАШ.

У процесі захисту студенти продемонстрували ґрунтовні знання з фахових дисциплін, вміння аналізувати матеріал, розробляти технологічні схеми бродильного виробництва, зберігання та переробки зерна, проектувати підприємства харчової промисловості.

Особливу увагу привернули випускові роботи:

«Розробка технологічної схеми і компоновка варильного цеху пивзаводу потужністю 5,0 млн. дал пива в рік» (студента гр. Т-41б Дзина Руслан),

«Розробка технологічної схеми і компоновка цеху виробництва безалкогольних напоїв заводу безалкогольних напоїв потужністю 2,8 млн. дал напоїв в рік» (студентки гр. Т-41б Субота Катерина),

«Розробка технологічної схеми і компоновка варильного цеху пивоварного заводу потужністю 6,0 млн. дал пива в рік» (студентки гр. Т-41б Омеляненко Софія),

«Розробка технологічної схеми і компоновка варильного цеху пивзаводу потужністю 5,8 млн. дал пива в рік» (студентки гр. Т-41б Сватова Надія),

«Дослідження технологічних показників зернової сировини з розробкою технологічної схеми приймання та обробки зернових культур» студентки гр. Т-42б Заславець Олександра), які отримали відмінні оцінки.

Голова та члени комісії відмітили високий рівень підготовки студентів, актуальність їх обраних тем,  практичну цінність запропонованих рішень.

Користуючись нагодою, Алла КАЙНАШ, провела профорієнтаційну роботу з кожним студентом стосовно подальшого навчання в Полтавському державному аграрному університеті за спеціальністю 181 «Харчові технології». Також повідомила, що за умови затвердження Правил вступу в 2023 році найближчим часом, буде здійснено додатковий набір студентів на навчання в ПДАУ у лютому місяці 2023 р.