Участь студентів спеціальності 015 Професійна освіта у вебінарі Unicheck "Як підготуватись до написання академічної роботи та перевірки на плагіат"

22 березня 2023 року відділ моніторингу та забезпечення якості освіти спільно з ТОВ «Антиплагіат» організував онлайн-вебінар «Як підготуватися до написання академічної роботи та перевірки на плагіат», до якого долучилися здобувачі вищої освіти другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та академічна спільнота Полтавського державного аграрного університету.

Спікером заходу виступив Михайло Богдан, менеджер по роботі з клієнтами Unicheck.

Відкрив захід голова Групи сприяння академічній доброчесності, перший проректор ПДАУ професор Олександр Галич, який привітав учасників вебінару та наголосив на важливості дотримання принципів академічної доброчесності в освітній діяльності Університету.

Під час зустрічі всі присутні мали змогу ознайомитись із методами контролю академічної доброчесності, які використовує система Unicheck, технологіями, які застосовуються для пошуку текстових модифікацій, інформацією про те, на які сигнали звіту подібності варто звертати увагу.

Здобувачі вищої освіти отримали корисні поради щодо підготовки академічної роботи до перевірки на плагіат Unicheck: https://unicheck.com/ua/blog/yak-pusaty-bez-plagiaty

Після завершення вебінару учасники отримали відповіді на поставлені запитання щодо роботи з системою Unicheck.