Участь студентів-магістрантів ОПП Облік і оподаткування у міжнародній конференції

1 лютого 2022 року студенти-магістранти спеціальності 071 Облік і оподаткування взяли участь у I Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія  «Розвиток фінансів, аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу», яка відбулася у м. Кам’янець-Подільський.

Шостак Я., Писаренко І., Лозова Я. підготували тези наукових доповідей із таких тематичних напрямів конференції:
1. Розвиток обліку, фінансів і оподаткування в умовах євроінтеграції та глобалізації.
2. Стратегія розвитку обліку, аналізу, аудиту та оподаткування в умовах кризових явищ.
Наукове консультування студентів у процесі підготовки до участі у конференції проводила докторка економічних наук професорка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавського державного аграрного університету Кулик В. А.