Участь студентів інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету у благодійному балі «Ти не один»

12 жовтня 2021 року студентський сенат ПДАУ за підтримки адміністрації, співробітників, викладачів і студентів усіх факультетів організував благодійний бал під гаслом «Ти не один». Кошти, які були зібрані на заході, призначалися для допомоги нашій студентці Катерині Гончарук. Бал відвідали представники всіх факультетів.

Творчі колективи Університету проявили ініціативу і презентували концертну програму для учасників балу. На заході панувала атмосфера доброзичливості, підтримки як у радісних подіях, так і в незгодах, співучасті у доленосних моментах, небайдужості до людських негараздів, які, на жаль, трапляються навіть у житті молоді. Всі присутні були сповнені сподіваннями на одужання Каті і якнайшвидше її повернення із лікарняного ліжка в навчальні аудиторії.

Студентська рада ІТФ теж долучилася до благодійного балу і взяла активну участь у його підготовці.
Такі заходи дають молоді життєвий урок. І хоча прикро усвідомлювати, які негаразди можуть спіткати молодь, віра у тепло людських сердець і небайдужість вселяє надію на те, що «ти не один» у цьому світі, бо тільки разом і з дружньою підтримкою можна подолати всі проблеми.