Участь студентів інженерно-технологічного факультету ПДАУ у заході «Вечір першокурсника 2021»

У Полтавському державному аграрному університеті упродовж 100-річної історії сформувалися певні традиції. Однією із таких традицій є щорічний захід «Вечір першокурсника», ініціаторами якого є студентський сенат за сприяння й підтримки адміністрації Університету.
Першокурсники з нетерпінням очікують це свято. Кожен факультет готує виступи у різних традиційних номінаціях: пісенний конкурс, танцювальний, декламування і КВК. Професіональні критики і наставники, зокрема художня керівниця народного ансамблю сучасної пісні «Мал-а-хіт» Світлана Курбацька, учасники студії «Клуб веселих», а також студенти старших курсів, які вже мали досвід участі у заході, давали поради і рецензували номери перед виступами.

Цьогоріч захід мав цікавий формат – національний шоу-проєкт «EURODVIZH», що мандрував від «Країни ветеринарної медицини» через усі факультети до «Країни обліку та фінансів», представляючи відео із підготовчого етапу репетицій і безпосередньо демонструючи готові виступи.
Від інженерно-технологічного факультету виступила збірна студентів усіх спеціальностей: 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування і 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Переважна більшість номерів була представлена у пісенній формі.
Хвилювалися всі: від виступаючих, кураторів академічних груп перших курсів, команд-підтримки до деканів факультетів, проректорів і ректорки Університету. Адже це захід, на якому можна не лише продемонструвати свої таланти, роззнайомитися зі студентами всіх факультетів і спеціальностей, а й заявити про себе на весь Університет.

Завершальним етапом виступу стали привітання від представників адміністрації факультетів і ректорки Університету. Традиційними нагородами для команд були торт із логотипом факультету і грамоти за перемогу у певній номінації.
Атмосфера в залі під час заходу була настільки доброзичливою, що складалося враження, ніби поділ на команди був умовним. Дійсно, колектив ПДАУ – це єдина студентсько-викладацька родина, традиції якої згуртовують і дарують відчуття тепла й затишку.

Наостанок побажаємо дебютантам нарощувати потенціал, розвиватися не тільки у професійному напрямі, а й представляти нові мистецькі здобутки!