Участь студентів і викладачів інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету в брейн-рингу

11 жовтня 2021 року в залі культурно-мистецького корпусу № 5 відбулися інтелектуальні змагання – брейн-ринг між студентськими збірними командами та збірною командою викладачів усіх факультетів, усього змагалося 7 команд. Організатором заходу був студентський сенат ПДАУ за сприяння й підтримки адміністрації Університету.
У складі кожної команди було по шість учасників. Гра проходила в кілька етапів, за участь у кожному з яких команди отримували сумарну кількість балів, що нараховувалася за відповіді на кожне запитання турніру — по одному балу за кожну правильну відповідь.
За підсумками всіх етапів гри найбільшу кількість балів набрала збірна команда студентів факультету обліку і фінансів. Саме вони і стали переможцями гри. Збірна команда викладачів поступилася переможцям лише одним балом.
На змаганнях панувала дружня атмосфера. Всі команди достойно виступили, отримали задоволення від участі та досвід для наступних змагань. А на згадку про захід кожному учаснику вручили сувенірну продукцію із логотипом ПДАУ.