Участь професора та аспірантів кафедри механічної та електричної інженерії у роботі ХХІІІ Міжнародної наукової конференції

22 вересня 2023 року відбулося засідання ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Науково-технічні засади розроблення, випробування та прогнозування сільськогосподарської техніки і технологій», присвяченої 75-річчю від дня заснування  УкрНДІПВТ імені Леоніда Погорілого.

У програмі конференції були представлені такі напрями:
1. Сільськогосподарська техніка та обладнання: прогнозування, конструювання, випробування (заявлено 21 доповідь).
2. Новітні технології в АПК: дослідження та управління (заявлено 11 доповідей).

У роботі конференції взяли участь представники різних закордонних і вітчизняних науково-дослідних установ і навчальних закладів, зокрема від Полтавського державного аграрного університету – доктор технічних наук, доцент професор кафедри механічної та електричної інженерії Ветохін В. І. та аспіранти цієї кафедри Рижкова Т. Ю. і Негребецький І. С. У рамках конференції була підготовлена наукова доповідь  «Деякі аспекти руху у шарі ґрунту голки ротаційного голчастого знаряддя». Програма конференції.

Доповіді, представлені на конференції, були ґрунтовними й цікавими. За підсумками її роботи учасники отримали сертифікати, також був виданий та опублікований на сайті УкрНДІПВТ імені Леоніда Погорілого збірник матеріалів конференції, де представлені наукові тези досліджень. Збірник матеріалів конференції.