Участь працівників Відділу у конференції «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики» (17-18.11.22)

17-18 листопада 2022 р. працівники відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Полтавського державного аграрного університету стали учасниками II Міжнародної науково-практичної конференції «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: інструменти та виклики». Захід відбувся на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Міністерства освіти і науки України, НАЗЯВО, Національного агентства кваліфікацій, проєкту Еразмус+ та Інституту вищої освіти НАПН України.

Перший день конференції був присвячений питанням забезпечення якості вищої освіти при перезарахуванні результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та інформальної освіти; впровадження мікрокваліфікацій у вищій освіті; ролі опитувань в удосконаленні механізмів забезпечення якості вищої освіти. Другий день був поділений на дві панелі: інтернаціоналізація як інструмент реалізації політики ЗВО у забезпеченні якості освіти та розроблення освітніх стандартів як базовий інструмент забезпечення якості вищої освіти.

Спікерами заходу були представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, дирекції Інституту вищої освіти НАПН України, директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Національного проєкту Еразмус+ офісу в Україні та представники ЗВО України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Одеська Морська Академія», Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету водного господарства та природокористування.

У конференції також приймали участь іноземні доповідачі: Arjen Deij, старший експерт з розвитку людського капіталу – координатор проєкту з модернізації кваліфікацій (Європейський фонд навчання); Prof. Beatrix Busse, директор з розвитку EUniWell; Prof. Markéta Křížová, проректор із міжнародних зв’язків Карлового університету (Прага, Чехія); Dr. Irine Darchia, доцент Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі.

Варто відмітити, що конференція була насичена цікавими доповідями, розглядом актуальних питань розвитку вищої освіти, активними дискусіями та цікавими пропозиціями.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до даного заходу, що в подальшому сприятиме розбудові системи якості в Полтавському державному аграрному університеті.

Ознайомитися з матеріалами конференції можна за посиланням: http://surl.li/dsuzc.