Участь працівників психологічної служби ПДАУ в міжнародних семінарах «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час»

Психологічне здоров’я людини належить до найбільш важливих її цінностей, а в суворих реаліях війни психологічна стійкість є надважливою складовою виживання, тож питання відновлення та збереження психологічного здоров’я широко обговорює фахова спільнота психологів, соціологів, медиків, політологів.

22 та 28 березні 2023 року в рамках акції ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Освітня ватра перемоги» відбулися міжнародні (Україна — Польща — Ізраїль) вебінари «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час».

Соціальна педагогиня психологічної служби к. пед. н. доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Ільченко Алла та керівниця психологічної служби Плаксієнко Ірина мали змогу підвищити свій професійний рівень у наданні соціально-психологічної допомоги учасникам освітнього процесу ЗВО в умовах воєнного стану.

На вебінарах були розглянуті такі важливі для роботи працівників психологічної служби питання: критерії психологічного здоров’я та чинники загрози психологічному здоров’ю особистості в умовах війни, індикатори й умови подолання травми війни, а також засоби підтримки та відновлення психічного здоров’я людини.