Участь НПП кафедри технологій дрібного тваринництва у роботі вченої ради Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України

17 червня 2021 року завідувачка кафедри технологій дрібного тваринництва Світлана Усенко взяла участь у роботі вченої ради Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України (м. Харків) з розгляду питання щодо присвоєння Тетяні Єлецькій вченого звання старшого дослідника зі спеціальності 03.00.13 – фізіологія людини і тварин (біологічні науки).
Під час розгляду матеріалів атестаційної справи відмічено, що здобувачка повністю відповідає усім вимогам для присвоєння їй вченого звання старшого дослідника. На підставі результатів голосування вчена рада прийняла рішення про присвоєння Тетяні Єлецькій вченого звання старшого дослідника зі спеціальності 03.00.13 – фізіологія людини і тварин (біологічні науки). Робота вченої ради пройшла в дружній і невимушеній атмосфері.