Участь науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Університету у "Форумі академічної доброчесності" (04.10.22 р.)

4 жовтня 2022 року Форум академічної доброчесності – 2022, організований представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та компанії «Антиплагіат», об’єднав понад 1000 учасників. Пошановані аудиторією спікери зосередили увагу науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Університету на проблемах академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи.

Так, про роль Національної агенції у сфері забезпечення академічної доброчесності розповіли її голова Андрій Бутенко та заступник голови Іван Назаров.

Артемом Артюховим було зроблено акцент на системі забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти та її зовнішній оцінці.

Лоретта О`Донелл, проректорка з академічних питань поділилася досвідом реалізації норм і принципів академічної доброчесності в Університеті Назарбаєва (Республіка Казахстан). Із напрацюваннями щодо підготовки нормативно-правового забезпечення академічної доброчесності усіх учасників зібрання ознайомила Наталія Піпа, народна депутатка України, секретарка Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Академічна спільнота Полтавського державного аграрного університету вдячна команді Unicheck та НАЗЯВО за отриманий досвід і корисні напрацювання з питань реалізації політики академічної доброчесності у вищій школі.