Участь науковців кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту у ACNS Conference on Cloud and Immersive Technologies in Education (CITEd)

22 грудня 2022 року доценти кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Олександр Канівець, Олександр Горбенко, Антон Келемеш, доцент кафедри будівництва та професійної освіти Ірина Канівець, а також викладач фізики Полтавського політехнічного фахового коледжу Тетяна Горда прийняли участь у роботі рецензованої міжнародної конференції ACNS Conference on Cloud and Immersive Technologies in Education (CITEd), що присвячена науковим досягненням і використанню хмарних та імерсивних технологій в освіті.

Антон Келемеш виступив із науковою доповіддю «Using a mobile application to teach students to measure with a micrometer during remote laboratory work», в якій виклав основні проблеми проведення дистанційних лабораторних робіт із дисциплін «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» та «Фізика». Як альтернативу використання лабораторного обладнання під час дистанційного навчання, дослідники запропонували розроблений авторський мобільний додаток для вивчення теми «Вимірювання деталей мікрометром». Доповідь присвячена основним етапам розробки та впровадженню програми у навчальний процес.