Участь Кулик В.А. та Пономаренко О.Г. у з'їзді ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД»

26 січня 2022 року професорка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю факультету обліку та фінансів ПДАУ Кулик Вікторія Анатоліївна та доцентка цієї ж кафедри Пономаренко Оксана Григорівна, які є членами ГО "Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД"  (ГО ПО АБВ), взяли участь у позачерговому з'їзді організації.

На з'їзді обговорювалися результати роботи організації за 2021 рік та подальша стратегія її розвитку і діяльності.

Також учасники висловили свої позиції щодо змін у Стратегії громадської організації, основна місія та цілі якої полягають у такому:

1. Сприяння участі аудиторів, бухгалтерів і викладачів обліково-контрольних дисциплін у детінізації економіки та розвитку держави.

2. ГО "Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД" – лідер професійного розвитку та вдосконалення фахових навичок задля  забезпечення привабливого інвестиційного клімату України.

3. Метою організації є популяризація професій бухгалтерів та аудиторів в Україні,  визнання їхнього професіоналізму на міжнародному рівні, отримання «аудиторського  безвізу».

4. Синтез наукового та практичного досвіду. Наукове переосмислення та запровадження  в практику ефективних методологій, правил, принципів проведення аудиту.  Застосування наукових доробок у навчанні студентів і безперервному професійному навчанні.

5. Створення умов для впровадження диджиталізації в роботу аудиторів і бухгалтерів.

6. Розвиток співпраці з міжнародними аудиторською та бухгалтерською спільнотами.

7. Установлення партнерських відносин із бізнес-асоціаціями, професійними спілками,  об’єднаннями, органами державної влади та місцевого самоврядування тощо.

8. Підвищення ролі та впливу організації на державне регулювання діяльності аудиторів,  бухгалтерів і викладачів обліково-контрольних дисциплін.

9. Адвокація юридичної підтримки діяльності аудиторів як сталої практики.

10. Захист і підтримка професійних інтересів аудиторів, бухгалтерів і викладачів – членів організації.

Кулик Вікторія Анатоліївна та Пономаренко Оксана Григорівна також є активними учасниками Всеукраїнської професійної бухгалтерської спільноти та беруть активну участь у заходах, які проводять професійні бухгалтерські організації.