27 і 28 березня 2021 року викладач кафедри загальнотехнічних дисциплін інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії Анатолій Антонець, к. пед. н., доцент, взяв участь у роботі журі секції математики територіального відділення Малої академії наук України.
Усього працювала 41 секція Малої академії наук України, зокрема у Полтавській державній аграрній академії – 6 секцій. До складу журі кожної секції входили провідні фахівці у відповідних галузях: голова, два члени журі й секретар.
27 березня пройшов постерний захист, 28 березня відбулася наукова конференція у кожній секції – виступи й дебати учасників.
У роботі секції «Математика» взяли участь п'ятнадцять юних науковців. Переважна більшість учасників представляла міста Горішні Плавні, Кременчук і Полтаву. Також були учасники з Гадяча, Ковалівки й Пирятина.
На фото представлені робочі моменти секційного засідання. Голова секції «Математика» Валентин Марченко, к. фіз.-мат. н., доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, члени журі: Анатолій Антонець, к. пед. н., доцент Полтавської державної аграрної академії, Олена Кобильська, к. фіз.-мат. н., доцентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.