Участь кафедри технологій дрібного тваринництва в II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

14‒15 лютого 2020 р. відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У Полтавській державній аграрній академії відбулося засідання секції ветеринарії та зоотехнії. Голова журі – професор кафедри технологій дрібного тваринництва, канд. с.-г. наук Васильєва О.О. Учні 9‒11 класів загальноосвітніх закладів м. Полтави та Полтавської області представили науково-дослідницькі роботи. За результатами виконання контрольних робіт та захисту науково-дослідницьких робіт було визначено переможців: Іщенко Микита (Полтавська гімназія №6), Кухар Ярослав (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинського району), Шевченко Ірина (Полтавська гімназія №31), Мироненко Яна (Максимівський ліцей Кременчуцького району), Кривошапка Діана (Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат II-III ступенів імені А.С. Макаренка). Науково-дослідницькі роботи переможців будуть представлені в м. Києві на завершальному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.