Участь кафедри ЕТЕД у проведенні XV Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Мінагрополітики України.

15-18 травня 2013 року викладачі кафедри економічної теорії та економічних досліджень  взяли участь у проведенні XV Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Мінагрополітики України.
      Представники кафедри ст. викладач Литвин Олександр Юрійович та доцент кафедри Кононенко Жанна Андріївна були відповідальними за роботу з однією з найчисельніших делегацій – делегацією Харківської області, що налічувала 22 особи.
      У складі делегації, яку очолювала Наталія Іванівна Моісєєва взяли участь представники Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка зі структурними підрозділами (Харківський коледж переробної та харчової промисловості ХНТУСГ ім. Петра Василенка, Вовчанський технікум ХНТУСГ ім. Петра Василенка), Харківської державної зооветеринарної академії, Красноградського технікуму механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, Липковатівського аграрного коледжу та Валківського ліцею ім. Олександра Масельського.
      За досягнення у навчанні, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху майбутніх фахівців-аграріїв трьох молодих активістів нагороджено грамотами та подяками Міністра аграрної політики та продовольства України. Серед студентів Харківської делегації були переможці: Мельник Олександр студент Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, виступав з резолюцією про підведення підсумків круглого столу № 9 «Роль агрономії в забезпеченні харчової та енергетичної безпеки цивілізації». Представник Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка – Лисиченко Роман та Медінцев Андрій були відзначені подякою за найкращу доповідь та активну участь у обговоренні на круглому столі. За активність в круглому столі вручили подяки Скоробагатько Марині  та Мощенко Світлані (студенткам ХНАУ ім. В.В. Докучаєва). У «Кращому студенті року» взяли участь представники ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації від кожної області. Журі та глядачі визначили найкращих: Михайло Мірошниченко – студент Харківської державної зооветеринарної академії; Сергій Бондаренко – студент Харківського національного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
      Делегація відвідала музей-садибу І. П. Котляревського, Білу альтанку та архітектурний ансамбль будівель Круглої площі, студенти залишилися дуже задоволеними екскурсією до передового сільськогосподарського підприємства Полтавщини – ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи» Карлівського району, смачним обідом у цьому господарстві та ярмарком «Барви Полтавщини».
       Студенти-делегати від Харківської області залишилися надзвичайно задоволеними високим рівнем проведення Зльоту. Підтвердженням цьому є Лист-подяка, який надійшов на адресу ПДАА.

cт. викладач кафедри ЕТЕД Литвин О.Ю.
доцент кафедри ЕТЕД Кононенко Ж.А.