Участь гарантів освітньо-професійної програми Облік і оподаткування у заході, присвяченому підготовці до майбутніх акредитацій

16 лютого 2022 року гаранти спеціальності Облік і оподаткування д. е. н., проф. Кулик В. А. та к. е. н., доц. Канцедал Н. А. взяли участь у роботі засідання, присвяченого акредитації освітніх програм у Полтавському державному аграрному університеті.

Зустріч відбулася під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи ПДАУ Костенко О. М.

Ініціатором зустрічі, яка стала дієвим інструментом роботи спеціалістів відділу моніторингу та забезпечення якості освіти із гарантами освітніх програм ПДАУ, була декан факультету обліку та фінансів к. е. н, проф. Дорогань-Писаренко Л. О.

На зустрічі обговорили досвід проходження попередніх акредитацій та окреслили перспективні завдання для підготовки до наступних акредитацій.