Участь аспірантів у неформальній освіті

Протягом березня 2023 року співробітники Полтавського державного аграрного університету брали участь у навчанні з питань цивільного захисту, організованого у рамках реалізації міжнародного спільного проєкту Міжнародного комітету порятунку (IRC) за сприяння громадської організації «Асоціація саперів України».

Аспіранти різних років навчання спеціальності 133 Галузеве машинобудування також вирішили долучитися до вивчення цієї актуальної теми. Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня пройшли ряд курсів на платформі онлайн-курсів Prometheus і навчальній платформі Асоціації саперів України.

Студенти отримали перевірену інформацію про цивільну оборону та особистий захист у надзвичайних ситуаціях, здобули знання про загрози від мін і вибухонебезпечних предметів, а також набули базові навички безпечної поведінки та надання першої домедичної допомоги в умовах війни.