Участь аспірантів кафедри галузевого машинобудування інженерно-технологічного факультету ПДАУ в засіданні круглого столу

19 травня 2022 року в рамках тижня академічної доброчесності в Полтавському державному аграрному університеті було проведене засідання круглого столу для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії на тему «Академічна доброчесність як складова якості підготовки докторів філософії», в якому також взяли участь аспіранти кафедри галузевого машинобудування. Зустріч проводила завідувачка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи професорка, д. вет. н. Євстаф’єва Валентина Олександрівна.

На засіданні були розглянуті особливості дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії Полтавського державного аграрного університету. Зокрема, аспірантів ознайомили з Положенням про академічну доброчесність здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, доктора наук Полтавського державного аграрного університету, принципами Кодексу академічної доброчесності ПДАУ. Професорка Євстаф’єва В. О. розглянула деякі аспекти перевірки наукових текстів на наявність текстових запозичень за допомогою  використання спеціальних програм Unichek та StrikePlagiarism.
Активне обговорення здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії проблем академічної доброчесності довело надважливість дотримання кожним учасником навчально-наукової діяльності норм і правил, а також те, що додержання належної професійної етичної поведінки, прагнення до високих стандартів в освітньому процесі та науці, сприяння довірі до результатів власних наукових досягнень повинні стати невід’ємною складовою майбутньої професійної діяльності аспірантів.