Турнір з CS:GO на кафедрі інформаційних систем та технологій

16 травня 2023 року відбувся турнір з cs-go серед команд студентів Навчально наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету. Змагання пройшли в атмосфері піднесення і напруженості. Кожна команда продемонструвала свою майстерність, стратегічне мислення та командну співпрацю. Глядачі були свідками захоплюючих боїв і неймовірних моментів гри.

Хочемо привітати команду "IST II", яка стала чемпіоном турніру! Вони продемонстрували вражаючу злагодженість і високу рівень гри. За ці заслуги, переможці отримали сертифікати та солодкі призи.

Бажаємо командам учасникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати розвиватися та показувати неперевершений рівень гри. Також висловлюємо подяку всім командам, які взяли участь у турнірі.
Нехай цей турнір стане поштовхом до подальших досягнень і зростання для всіх студентів, які взяли участь у змаганнях. Бажаємо успіхів у навчанні та майбутніх проектах, пов'язаних з геймінгом!