Тренінг «Конфліктні ситуації сьогодення та їх вирішення в студентському середовищі»

25 жовтня 2023 року фахівчині психологічної служби ПДАУ Ірина ШУПТА та Юлія ОВСІЄНКО провели тематичний тренінг «Конфліктні ситуації сьогодення та їх вирішення в студентському середовищі» для здобувачів вищої освіти 4 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.
Під час тренінгу студенти мали змогу поглибити свої знання про конфлікти, навчалися використовувати у спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва, знаходити конструктивні способи вирішення конфліктних ситуацій, а також ознайомилися з методами розв'язання конфліктних ситуацій.
Такі заняття допомагають створити  атмосферу довіри у студентському колективі, формують навички введення конструктивного діалогу у разі вирішення конфліктних ситуацій і допомагають оптимізувати соціально-психологічний клімат колективу.