ТОВ «Ерідон ТЕХ» – стейкхолдер освітніх програм кафедри ТЗМАВ!

25 лютого 2021 року викладачі кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництв вперше відвідали Полтавське представництво ТОВ «Ерідон ТЕХ»ТОВ «Ерідон Тех» пропонує весь спектр сільськогосподарської техніки світових виробників (Claas, Lemken, Farmet, Kuhn, Kinze, Fliegl, Dieci,Great Plains, Tecnoma, Ziegler, Stara). На всю техніку надається гарантійне та сервісне обслуговування. Кваліфіковані сервісні інженери готові виїхати в господарство для усунення неполадок та комп’ютерної діагностики техніки та забезпечення оригінальними запчастинами.

В зустрічі брали участь завідувач кафедри Горбенко Олександр, доцент кафедри Келемеш Антон та директор Полтавського представництва ТОВ «Ерідон ТЕХ» Яковенко Сергій.

Викладачі ознайомилися з діяльністю підприємства, його виробничими потужностями, відмітили оснащення сучасним обладнанням.

Сергій Яковенко поділився своїм професійним досвідом, історією започаткування даного підприємства, перспективними планами розвитку. Зроблено наголос на актуальності спеціальності Агроінженерія, оскільки такі фахівці є конкурентоздатними та затребуваними на ринку праці. Сергій є випускником інженерно-технологічного факультету, а його дипломним керівником був Олександр Горбенко, тому бесіда супроводжувалася спогадами про студентські роки.

Викладачі ознайомились з новітніми технологіями і засобами механізації сільськогосподарського виробництва, організацією діяльності збирально-транспортних комплексів та технологіями сервісного обслуговування техніки.

Метою візиту було налагодження співпраці з ТОВ «Ерідон ТЕХ». Директору було запропоновано стати стейкхолдером освітньої програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва (магістерського рівня освіти).

Обговорено питання про проведення екскурсій, виїзних занять, виробничих практик для студентів; залучення професіоналів-практиків до проведення лекційних та практичних занять; проведення тренінгів для викладачів кафедри; обговорення та внесення пропозицій щодо оновлення освітньої програми спеціальності 208 Агроінженерія.

Співробітники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва продовжують співпрацю із виробництвом для підвищення якості навчального процесу.

Організатори заходу висловлюють вдячність керівництву Полтавського представництва ТОВ «Ерідон ТЕХ» за цікаву та яскраву зустріч і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Разом ПРАЦЮЄМО – разом ВИГРАЄМО!

Пишаємося нашими випускниками!

Кафедра ТЗМАВ